Ameliyat olan Burcu Kara’dan yeni paylaşım: Hep bu anları hayal ettim

Yönetmen Fırat Parlak ile 2016 yılında evlendikten sonra oğulları Ali Çınar (7) ve Can’ı (2) kucağına alan Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu.

Kara, geçirdiği ameliyatı anlatarak sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.

“KAFAMDA BENİMLE YAŞAYAN BİR ARKADAŞTAN KURTULDUM”

Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara’ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.

“Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim.”

TABURCU OLDU

Tüm bunların ardından yeni bir paylaşım daha yapan Burcu Kara, taburcu olduğunu duyurdu. 944 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden büyük oğlu Ali’nin bir fotoğrafını yayınlayan Kara, “Evime kavuştum. Ali hiç oyuncağı olmadığı için kardeşinin oyuncaklarıyla oynuyor, yazık” diye yazdı.

Ardından küçük oğlu Can’a sarıldığı anları da paylaşan ünlü isim, “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir