Erdemli ilçesi Tömük Mahallesi Sarıbeyli Sokak’ta, bir evin altındaki meyve sebze kasası deposunda yangın çıktı. Nedeni bilinmeyen yangına önce çevredekiler müdahale etti, ardından ekiplere haber verildi.
Adrese 4 itfaiye aracı, 1 arasöz ve 20 itfaiye personeli sevk edildi.
Yangın, yaklaşık 1 saatte kontrol altına alınıp söndürüldü. Can kaybının yaşanmadığı yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
![](https://damal-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-0-6WCthNXf.jpg)
![](https://damal-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-1-A913tHiu.jpg)
![](https://damal-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-2-PyQu11ti.jpg)
![](https://damal-sanat-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/mersinde-cikan-depo-yangini-sonduruldu-3-Oyd4d6vS.jpg)